Per ne

Duke pare mungesen e nje vendi ku femrat e muslimane mund te furnizohen me veshje per te mbuluara, menduam qe te hapim butikun ZOYA nga ku mund te dilni e veshur bukur.
Te ZOYA mund te bleni mbulese per koken tuaj, si: shami, shalle, turbane, tylbena, bone... por edhe veshje islamike si dhe tunika, kemisha, bluza, pantollone te gjera, funde, fustana...

Butiku ZOYA gjendet ne Duqanxhik te Shkupit, perbri stacionit policor Bit Pazar, ose me sakte ne rrugen Vojdan Cernodrinski nr.25, 1010 Cair, Shkup.

Per cdo pyetje mund te na kontaktoni ne numrat telefonik +389 71 909 119 ose +389 71 269 744.

Brendet qe i disponojme ne shitoren tone:

Brendet qe i disponojme ne shitoren tone:
 

Kush eshte ZOYA?

ZOYA eshte butik i specializuar per veshje femrash te mbuluara. Oferta jone perbehet nga shami, shalle, turbane, tylbena, bone... si dhe tunika, kemisha, pantollone, funde...
Te gjitha keto per cdo moshe dhe per xhepin e seciles femer.

Cfare thone klientet?

Te ZOYA e gjeta shallin i cili me pershtatet me se miri me ngjyrat e fustanit qe duhej ta vishja ne dasmen e vellaut.
- F.

Na kontaktoni

Emri:

Email:

Nr.telefoni:

Mesazhi:Lokacioni

Duqanxhik - rr.Vojdan Cernodrinski nr.25, 1010 Shkup, prane stacionit policor ne Bit Pazar. Tel. 071 909 119